خانه / مغز پسته زرند / مرکز پخش مغز پسته درجه یک زرند

مرکز پخش مغز پسته درجه یک زرند

مهمترین مرکز پخش در ایران برای توزیع پسته کجاست؟ برترین مغز های پسته با کدامین خصوصیات درجه یک اعلام شده اند؟ آیا از پسته زرند فرآورده های متنوع مغز پسته به بازار ارائه می شود؟
بازار مغز پسته بازار داغ و پر هیاهویی است که نه تنها این وضعیت در ایران جریان دارد بلکه در همه کشور ها به مصرف آن در صنایع مختلف اهمیت قائل هستند.
این کالای به دست آمده از پسته مرغوب و اصیل ایرانی مورد استفاده است در صنایع غذایی متعدد با کاربری بالا که اغلب به جهت طعم مطبوع و عطر پر طرفدارش مورد استفاده است تا ضمن ایجاد ظاهر زیبا در غذا بتوان ارزش غذایی آن را افزون کرد.
شهر های منحصر به تولید پسته در ایران نقش بسزایی در تامین این نیاز در سطح وسیع دارند لذا زرند در کرمان پهناور یکی از عمده تولید کنندگان انواع مغز پسته در گرید کیفیتی متنوع می باشد.

مغز پسته درجه یک

خرید مغز پسته درجه یک از مراکز پخش

ما برای تامین مایحتاج خود به مرکز پخش مخصوص آن رجوع و در صدد تامین نیاز خود بر می آییم، پسته در زمره اقلام خشکبار دارای فروش گسترده در مراکز ویژه همچون آجیل فروشی ها، بازار بزرگ خشکبار و … می باشد، مراکز ذکر شده به صورت تخصصی عرضه چنین اقلامی با تمامی مشتقات حاصل شده عهده دار هستند.
گفتنی است تامین مایحتاج به صورت فله بازار خشکبار را انتخاب مناسبی خواهد کرد و در صورتی که ترجیحا کالای بسته بندی مد نظر باشد امروزه فروشگاه توزیع کننده مواد غذایی می توانند این نیاز را به نحو احسن رفع نمایند.
پر کردن بازار با اقلام غذایی مورد نیاز بر دوش تولید کنندگان آن محصول خاص می باشد، حال پسته محصول دسته یک و گرانبهایی است که مردم آن را در رده تنقلات شناسایی و بیشترین بهره را در ایام خاص می برند اما مغز پسته با کاربرد تزئینی جا افتاده خود نقش پر رنگی در سفره ایرانی دارد در حالی که پر تنوع و با اهمیت است لذا در همین مسیر مرکز زرند یکی از بهترین مراجع تولید مغز پسته با رنج کیفی درجه یک و بسیار پر کاربرد می باشد.

مغز پسته درجه یک

مغز پسته درجه یک انتخاب هر ایرانی

اقلام مغز پسته بسیار بالاست مغز هایی که بر حسب همین تفاوت ها ارزش گذاری شده و مورد استفاده قرار می گیرند.
درجه یک بودن پسته بستگی به شاخصه هایی دارد که می توان در قالب زیر عنوان کرد:

  • از ارقام صادراتی پسته حاصل شده باشد.
  • مغز سبز پسته باشد با گرید بندی های مختلف
  • اگر ارگانیک باشد بهایی مضاعف می یابد.
  • هر دانه وزن مناسب و استاندارد داشته باشد.
  • بدون آسیب دیدگی از آفات و … باشد.
مغز پسته درجه یک

خاطرنشان می شود از همین مغز درجه یک دستاورد های نابی چون خلال و انواع خرد شده پسته حاصل می شود که کاربرد غذایی دارند و در سفره هر ایرانی رخ نموده به سراسر دنیا نیز ارسال می شوند در حالی که به موضوع بسته بندی آنها اهمیت داده می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هادی قریشی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09153627103
شماره تلفن ثابت:05136914184
شماره فکس:05136914184
پست الکترونیکی: artinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مغز پسته زرند

بازار مغز پسته سبز و معمولی در زرند

بازار مغز پسته زرند سبز و معمولی پر رونق می باشد و می توان در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با واحد فروش